Blueberry

: 19:00 - 21:00
: DDM České Budějovice, U Zimního stadionu 1, 370 01
Tančíme: BasicMainstreamPlusA1
Účinkující: Karel Štefek
Kontakt: Ivanka Hanousková
 +420724662649    blueberrycb@seznam.cz
Poznámka:
Přezutí s sebou.
30.09.2021

Carmentis

: 19:00 - 21:00
: Dům dětí a mládeže, Linecká 67, Český Krumlov
Tančíme: PlusA1
Účinkující: Karel Štefek
Kontakt: Karel Štefek, Na ostrově 87, 381 01 Český Krumlov, Czech Republic
 +420 777 148 278    karcci@centrum.cz

30.09.2021

Cloverleaf SDC

: 18:00 - 21:00
: ZŠ Ilji Hurníka, Ochranova 6, Opava
Tančíme: BasicMainstreamPlusLine Dance
Účinkující: Dana Bendová, Božena Smíšková
Kontakt: Marta Kopecká
 +420 737 326 403    info@country-tance.cz
Poznámka:
18:00 - 19:00 line dance
19:00 - 21:00 square dance
30.09.2021

Colorado

: 19:00 - 21:00
: Dělnický dům, ulice 5. května 277, Pchery (u Kladna)
Tančíme: BasicMainstreamPlusRound Dance
Účinkující: Milan Dian, Tomáš "Doug" Machalík, Jiří Rogalewicz, Jolana Dianová, Tereza Šebestová-Růžičková
Kontakt: Tomáš Machalík, Litevská 2598, 272 01 Kladno, Czech Republic
 +420 602 250 534    doug@square.cz

05.10.2021

ComeBack Úvaly

: 18:00-20:50
: DPS, náměstí Svobody 1570, Úvaly
Tančíme: BasicPlus
Účinkující: David Dvořák
Kontakt: Jana Horová
 603 265 696    horovi.uvaly@seznam.cz
Poznámka:
Přezutí nutné.
30.09.2021

Community Dancers Brno

: 19:00 - 21:30
: CVČ Louka, Bzenecká 23, Brno-Vinohrady
Tančíme: BasicMainstreamPlusA1Line Dance
Účinkující: Michal "Dingo" Janák, LD Jana "Džejn" Hanzalová
Kontakt: Jana „Džejn“ Hanzalová, Banskobystrická 178, 621 00 Brno, Czech Republic
 +420-776 173 416    community@dingosoft.cz
Poznámka:
Středa (19:00-21:30)
- 19:00-19:45 Přípravka (výuka Basic)
- 19:45-21:30 Mainstream, Plus, A1 (na střídačku)
Čtvrtek (19:00-21:00)
- 19:00-20:00 Začátečníci (lehčí tance) - Jana "Džejn" Hanzalová
- 20:00-21:00 Pokročilí (náročnější tance)- Michal "Dingo" Janák +
Míša Krajíčková
10.01.2013

Country Farrow

: 20:00 - 22:00
: KC Filipovka, Filipova 2013/1, Praha 11 - Chodov
Tančíme: C1C2
Účinkující: David Dvořák
Kontakt: David Dvořák, Czech Republic
 +420 777 649 000    dada.dvorak@icloud.com
Poznámka:
Zavolejte, prosím, než přijdete.
Tančíme nepravidelně v Praze Křeslicích C1 a C2.
30.09.2021

Country Rytmus

: 18:00 - 20:00
: TJ Sokol Starý Harcov, Otakarova 58, Liberec
Tančíme: PlusA1Country Dance
Účinkující: Jaroslav Rychlý, Lenka Nezdarová
Kontakt: Myžu
 +420-605 82 30 19    myzu.khsport@seznam.cz
Poznámka:
Občas tančíme v Jablonci v Countryonu. Před návštěvou prosíme volat. Spojení bus č. 15, zastávka Harcov-Kostel. Druhý kontakt: Myšák tel: 739541604
06.10.2021

Countryon

: 18:00 - 20:00
: Kulturní dům Kokonín, Jablonec nad Nisou
Tančíme: BasicPlusA1Clogging
Účinkující: Jarda Rychlý
Kontakt: Zuzana Čiháková, 468 03 Rádlo 268, Czech Republic
 +420-777 085 780    cihacizradla@seznam.cz
Poznámka:
Každý lichý čtvrtek tančí v Liberci, volejte předem.
V nabídce je i kankán
05.10.2021

Crazy Dancers

: 19:00 - 21:00
: KC Filipovka, Filipova 2013/1, Praha 11 - Chodov
Tančíme: MainstreamPlusA1A2
Účinkující: Tomáš "Doug" Machalík, Kačka Kubátová
Kontakt: Tomáš Machalík, Litevská 2598, 272 01 Kladno, Czech Republic
 +420 602 250 534    doug@square.cz

05.10.2021

Dostavník

: 19:30 - 21:00
: Obchodní akademie Brno, Jánská
Tančíme: Round Dance
Účinkující: Rosťa, Soňa, Lucia Hudcová, Petr Dušek
Kontakt: Rostislav Kučera, 68303 Luleč 10, Czech Republic
 +420-608 626 350    rosta@dostavnik.com
Poznámka:
Ve středu tančí přípravka. Klub je v pondělí, 20:00-22:00, Brno-Lesná, SVČ Milénova
18.03.2014

Extend SDC

: 18:15 - 21:00
: Středisko volného času (DDM), Gurťjevova, Ostrava - Zábřeh, sál č.13
Tančíme: BasicMainstreamPlusA1Round Dance
Účinkující: Antonín Vašut, Josef Drbohlav, Jindřich "Čára" Šašek, Alexander "Gaštan" Márkus
Kontakt: Lucie Šašková
 +420 607 889 672    extend-ostrava@volny.cz
Poznámka:
RD nepravidelně co 14 dní ve středu v Paskově "Zámecká krčma" - před návštěvou prosíme zavolat (mění se termíny)
19.09.2013

Grasshoppers

: 19:00 - 21:00
: Tělocvična Vokovické školy, ulice Vokovická 3, Praha 6
Tančíme: Round Dance
Účinkující: Pavel "Hop" Hosenseidl
Kontakt: Pavel Hosenseidl, Jarní 1326, 253 01 Hostivice, Czech Republic
 +420 728 463 866    hop_hop@centrum.cz
Poznámka:
RD phase IV-VI
07.10.2021

Hukilau SDC

: 18:00 - 20:00
: Cafe Tucan, Náměstí 5/3, Valaššské Meziříčí
Tančíme: BasicMainstreamPlus
Účinkující: Vladimír Andris
Kontakt: Vladimír Andris, Štěpánov 389, 757 01 Valašské Meziříčí, Czech Republic
 +420-724 231 508    vlada@square.cz
Poznámka:
Volejte předem, tancujeme nepravidelně.
06.10.2021

Join Promenáda Karlovy Vary

: 18:00-21:00
: Hornický dům Sokolov
Tančíme: BasicMainstreamPlus
Účinkující: Tomas Nowicki, Karin Backert, Vít Červenka
Kontakt: Hana Schimmova
 +420 776 152 811    schimmovah@seznam.cz
Poznámka:
Na základě dohody mezi klubem zájemců o tanec u nás (min. 10 tanečníků) a námi se datum určí
05.06.2017

Karolína

: 18:00 - 20:30
: Masarykovo divadlo, Husova ulice, Jičín
Tančíme: BasicMainstreamPlusCountry DanceLine Dance
Kontakt: Karel Drozen
 +420 724 093 662    karolina.jicin@gmail.com

05.12.2021

Karolína SDC

: 18:00 - 22:00
: Tanečná škola City Dance, M. Schneidera-Tranovského 4, Bratislava
Tančíme: BasicMainstreamPlusA1Round Dance
Účinkující: Jirka Ščobák, Paľo Novotný, Gabriela Valtýni (Kučerová), Ján Valtýni
Kontakt: Zuzka Világiová, Slovak Republic
  +421910598191    info@karolina.sk
Poznámka:
Před návštěvou zavolejte.
Tancujeme ve dvou halách (SD/RD). Každou poslední středu v měsíci je v jedné hale spojený klubový večer.
05.10.2021

M-Separate

: 19:30 - 22:00
: Dům dětí a mládeže, Na Balkáně 100, Praha 3
Tančíme: PlusA1A2
Účinkující: Jiří Rogalewicz, David Hrbáč
Kontakt: Martin Kulhánek
 +420 721 913 847    MartinKulhanek@seznam.cz

02.10.2021

Pegas

: 17:30 - 18:30
: Budova Stredoslovenské vodárne a kanalizácie, Partizánska ulica, Banská Bystrica
Tančíme: MainstreamPlusRound Dance
Účinkující: Miroslav Šerpo Škorupa
Kontakt: Miroslav Šerpo Škorupa, Podháj 59, 974 05 Banská Bystrica, Slovak Republic
 +421-918-539101    hypro@hypro.sk
Poznámka:
Zrizovatel CSDC Pegas. Návštěvu je dobré ohlásit.
30.10.2020

Silverspines

: 18:00 - 20:00
: DDM Jihlava, Brněnská 670/46
Tančíme: BasicMainstreamPlus
Účinkující: Miloš Veselý
Kontakt: Miloš Veselý
 +420 605 424 053    sd-jihlava@seznam.cz
Poznámka:
před návštěvou prosím zavolejte.
30.09.2021

Simple Diamond

: 18:45-21:45
: Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Slezská 21/920, Praha 2- Vinohrady
Tančíme: Round Dance
Účinkující: Matyáš Brenner, Lucie Červená
Kontakt: Jakub Benda
 +420 723 716 589    simple.diamond@volny.cz
Poznámka:
Vezměte si obuv na přezutí.
05.10.2021

Smiley Plums

: 17:00 - 20:00
: tělocvična ZŠ Vítkov, Nám. Jana Zajíce
Tančíme: BasicMainstreamPlusCountry DanceLine Dance
Účinkující: Jana Víchová
Kontakt: Jan Vícha, 747 43 Větřkovice 72, Czech Republic
 +420 775 304 424    smiley.plums@email.cz
Poznámka:
Vezměte si obuv na přezutí
Line Dance Jana Balejová
10.01.2013

Šumaváček

: 15:00 - 18:45
: Malá tělocvična, Základní škola, Vyšší Brod (horní konec náměstí)
Tančíme: BasicCountry Dance
Účinkující: Miroslav Procházka
Kontakt: Miroslav Procházka, Loučovice 276, 382 76, Czech Republic
 +420 604 824 110    prochna@centrum.cz
Poznámka:
Před návštěvou nutno zavolat.
15.00-17.00 country tance
17.00-18.45 square dancing přípravka
06.10.2021

Tarantela SDC

: 17:45 - 21:00
: DDM Olomouc, Třída 17. listopadu 47, Olomouc
Tančíme: BasicMainstreamRound DanceClogging
Účinkující: Petr "Pepíno" Rohovský
Kontakt: Vlaďka Rohovská, Fischerova 28, 77900 Olomouc, Czech Republic
 +420 777 553 320    vladimira.rohovska@email.cz
Poznámka:
Před návštěvou prosím předem zavolejte nebo napište. Děkujeme.
Tančíme: Pondělí SD 17:45-18:45 (B, MS) RD 18:45-20:45, Středa 18-20 Clogging (kontakt Kateřina Jedzoková, m. 777968976, jedzokova@centrum.cz)
28.11.2019

Tennessee

: 16:00 - 20:00
: Kulturní dům Družba Klatovy
Tančíme: BasicMainstreamPlusA1Round DanceCountry Dance
Účinkující: František Čermák, Soňa Čermáková
Kontakt: František Čermák, Jiráskova 743, 340 22 Nýrsko, Czech Republic
 +420 724 160 968    cermak.frantisek@post.cz
Poznámka:
Zavolejte, kde se tančí, občas jsme v jiném sále.
16.00-17.00 Country senioři,
17.00-18.00 Kurz SD Plus,
18:00-19:00 Kurz RD II-IV
19.00-20.00 Tennessee SD A1, A2
30.09.2021

TK Basic Náchod

: 17:00 - 20:00
: Sokol, Tyršova 207, Náchod
Tančíme: Round Dance
Účinkující: Petr Lázňovský, Jan Geťko, Dagmar Jirsová
Kontakt: Petr Lázňovský
 +420-736 102 387    tknachod@centrum.cz

05.06.2017

V-klub

: 19:15 - 22:00
: Sokol Skvrňany, Emingerova 1, Plzeň
Tančíme: BasicMainstreamPlusRound Dance
Účinkující: Michal "Benitto" Beneš
Kontakt: Michal "Benitto" Beneš, Czech Republic
 +420 723 926 740    Benitto@centrum.cz
Poznámka:
Další taneční den: úterý 19:00-22:00 - Round Dance ph II-VI
30.09.2021

Zoom B. Brno

: 18:30 - 21:00
: Centrum volného času Fantázie, Touškova 9, Brno - Židenice (Stará Osada)
Tančíme: BasicMainstreamPlusA1
Účinkující: Pavel "Bedřich" Vondrák
Kontakt: Pavel "Bedřich" Vondrák
 +420 603 452 337    zoomb@volny.cz
Poznámka:
V pondělí také výuka a procvičování A2, C1 a C2. Tančí se na jiném místě a je třeba se předem domluvit na návštěvě.
05.10.2021